Hiver Creative Commons License 2004.04.28 0 0 56890
Őszintén szólva halvány lilám sincs, hogy én a 3 v. a 4 órás kategóriába tartozom jelenleg. Síkon simán a 3, de mittomén milyen a terep. Mit jelent az óvatos tempó - mondjuk olyan pulzussal futni végig, mintha síkon 5 percesben mennénk? Csak az emelkedőkkel meg főleg a lejtőkkel állok hadilábon, a többi meg kincs ami nincs, vagy nem? Meg ugye az edzettségem is mélyponton, heti 30-40 kilivel, ma se futottam :o( Mindenesetre egy kemény edzésnek szánom, bár nem hiszem, hogy Neked problémáid lennének most a tempómmal. De még mindig remélem, hogy a többiek is inkább az útvonal memorizálását és nem egymás megszakítását tűzték ki célul. Amúgy nekem semmi bajom az egybefüggő zöld masszákkal, futó vagyok (voltam?!), nem turista :o) Szóval ha az "emberi" szekcijjó állat módjára akar keresztülcsörtetni a távon, én is az "óvatos" szekciózást támogatom, de még inkább azt, hogy menjünk mind együtt!

Más:
Van viszont egy jó hírem (elsősorban magamnak :o): úgy tűnik, hogy megjavult az index, és így újra tudom követni az eseményeket a topikon. Ez is plusz motiváció!

Előzmény: ultrafutó (56868)