AB18 Creative Commons License 2004.04.24 0 0 218
Hello mindenki.
Megint zavarok egy kicsit,de ezt szerintem hallanotok kell.Szóval tegnap adtam be a szakdolgozatomat,utána elmentünk egy kicsit italozni.Szállunk le a 49-es villamosról,erre valami buzeráns fellök.Természetesen alig álltam a lábamon,majdnem fel is borított a rohadék.Ezek után emlegetni kezdtem anyukáját,hát erre olyan történt,ami eddíg még soha.Elörántott egy legalább 20 centis kést,és elkezdett vele hadonászni "nem félek töled"-felkiáltással..Nem tudom,hogy tud ekkora pengével mászkálni,de szerintem leülni se lehet egy ilyennel.Ahogy közelebb ért,azonnal elökaptam a jó öreg R92-est,és pofánsercintettem vele.Emberünk azonnali késleejtéssel,és letérdeléssel jelezte,hogy a találat pontos volt.De néhány másodperccel késöbb újra fölvette a kést,viszont már nem akart vele szúrkálni,hanem inkább odébbmászott.
Hát röviden ennyi.Életem elsö komolynak nevezhetö támadáselhárítása.Most,hogy kitisztult a fejem,így érzem,valójában mennyire veszélyes is volt ez a helyzet.Simán ébredhettem volna szúrt sebbel a Szent Imrében.
Szóval a gázspray-k jók,de nem ütik ki teljesen a támadót.Mindenkinek tudom ajánlani egy gáz beszerzését,de csodát senki ne várjon tölük