optikus Creative Commons License 2004.04.22 0 0 63
Na futottam egy nagy kort Crumpler temaban. Sehol sincs csak nagyon nagy es teljesen kicsi (gyakorlatilag szinte eladhatatlan darabok).
Megint ra kellett jonnom milyen kicsi es belterjes ez a magyar pijac:(
Az orszagba a Slach hozza be, becsbol. Az optiform es a tripont is toluk szerzi be de egyiknek sincs szinte semmilyen. Az optiformban beszeltem egy csokaval (kelletlen debella gyerek, minden szot ugy kell kihuzni belole) szoval rendelni lehet de nem sok remenyt fuz hozza...
A Slach egy iroda, igazabol becsben van a szekhelyuk. 1 db fotostaskajuk volt. Katalogusbol lehet rendelni, talan van becsben es akkor idehozzak. De nem nagyon biztatott, ma mar fotostaskakkal nem foglalkoznak csak laptop meg mobiltelo tatyoval.
Raadasul ez a Crumpler is zavaros mert aszongya a gyerek hogy megvaltoztattak az osszes termek elnevezeset es magukat a cuccokat is (igy keverednek az arlistakon es a katalogusokban a regi nem letezo es az uj cuccok).
Annyi pozitivum volt a dologban hogy kaptam egy aktualis szep gyari katalogust. Azzal biztatott hogy ha valamelyiket megrendelem (es van) akkor behozzak megnezhetem es csak akkor kell megvennem ha tetszik...
(Studioline-ben meg csak nem is hallottak a crumplerrol.)

Asszem meg egy ilyen vacak tatyot is erdemes egy becsi ut mellektermekekent beszerezni...