Nikotinka Creative Commons License 2004.04.19 0 0 52
Azt már lassan megszoktam (ha lehet egyáltalán), hogy Sóstó felé a felüljáró előtt az út és a kisvasút között kivágták az erdőt,

Na azt nem is lehet megszokni, én legalábbis még a mai napig sem tudtam, pedig már elég régen történt a "baleset".
Pedig szeretünk abban az erdőben bolyongani, de lehet, hogy hamarosan eljön az idő, amikor elindulsz mondjuk ibolyát szedni, aztán már nem is lesz hová menned, mert az éjszaka leple alatt elhordják az egész erdőt, aztán kialakítanak belőle mondjuk úgy 10.500 építési telket....Húú na az nagyon jó lesz "mindenkinek". És mivelünk mi lesz,akik még azér' szeretjük a természetet? Na ezt tessék már megmondani odafentről??:((
Vagy mi csak hallgassunk? Nekünk úgyse jár a telekárból semmise?:(

Meg is mondta a mi Nagyasszonyunk az egyik sajtótáján, hogy "emberek, városunkban gyakorlatilag elfogyott az összes építési telek. Nincs több." Jaaa, akkor lehet, hogy mégis ezért ez a nagy buzgóság?? Nekünk meg csak az van mondva, hogy veszélyes az a sok kiöregedett fa, azért kell kiírtani?.

Mer' a hülye az olyan, annak mindegy, hogy mit mondanak, az elhisz mindent. IGAZ??:(((

Egyébkét pedig szép jó estét mindenkinek!:)