Golf III GTD Spec. Creative Commons License 2004.04.18 0 0 1496
Helló tibike syncro!

Örömmel hallom, hogy neked is BMW 320d-d van? Én még nem mertem az enyémet tuningoltatni, nagyon meg vagyok vele elégedve így is. A légtömegmérőt az enyémben is cserélték már, szerencsére még az előző tulaj :-)
De már állítólag az újabb került bele, remélem, az már tartósabb lesz, a régi egyébként 130 ezerig birta...
A turbó neked mennyinél ment ki?
A Tiéd már common-railes, 150 lovas volt alapból, vagy a radiál adagolós 136 lovas?
Mennyi körül alakul a fogyid?
Két érdekes, bár nem zavaró dolgot tapasztaltam az enyémnél, kíváncsi vagyok, nálad előfordult-e ilyen?:
1. Esős időben kigyullad a kipörgés és blokkolásgátló visszajelzője, felszáradás után nem produkálja a dolgot, olyan , mint ha bekoszolódna vmilyen érzékelő az esőtől...
2. Olyan 1800 és 2000 fordulat között, nagyon ritkán előfordul határozott gázadásnál, hogy 1 pillanatra megtorpan az autó. Nagyon ritkán produkálja a dolgot, kíváncsi vagyok, Te tapasztaltál-e már hasonlót.

Egyébként nagyon meg vagyok elégedve a gépemmel, az enyém 1999-es, kb. egy hónapja van nálam és nagyon brutál a gép így csip nélkül is. (legalábbis nekem a Golf III GTD után, pedig az is jól huzott :-) )

Hali

Előzmény: tibike syncro (1487)