cucu Creative Commons License 2004.04.11 0 0 147
Sajnos az ország kb. fele azt sem tudja, melyik pártok vannak bent a parlamentben.
Én sem hittem, amíg személyesen nem lett alkalmam meggyőződni róla. A legtöbben csak a m sz p-t ismerik. Ez a társadalmi beidegződés jelent piszok nagy előnyt az mszp-nek. Tehát ezek a szavazók elöttem nem teljes értékűek.

Az mszp szerintem 2002-ben egy 25 %-os párt volt. Ezek a szavazók a koporsójukból kinyúlva is az mszp-re fognak voksolni. Ők ilyenek, de legalább tisza szívvel teszik mert hisznek benne.
A másik 25 % az a tudatlan lumpenekből összeverbúvált szavazótábor, akik még a saját napi dolgukban sem igazodnak el.
Ha nem így volna, akkor most nem lenne ekkora társadalmi széthúzás. De így van, vagyis egy kétmaroknyi kisebbség került hatalomra és ez a tény értelem szerűen okozza a társadalmi feszültséget, keserűséget és ez tevődik át az emberek mindennapjaira, csak sokan nem tudják, hogy ez az oka. Érthetőbben és röviden: a többség érzi, hogy nem az történik, amit vártak. De nem is történhet az, hiszen egy kisebbség van hatalmon.

Előzmény: Derek (144)