Kőkapu Creative Commons License 2004.04.09 0 0 185
Szia!

Én az Adria Toursot merem ajánlani, tavaly velük voltunk, idén is velük megyünk, ez talán mond valamit :-))
Elég korrektek voltak mindenben, szállással, utazással semmi gond sem volt. Mi tavaly apartmanban voltunk, teljesen rendben volt, olyan volt, mint amilyennek ígérték, a berendezés hajszálra egyezett a katalógusban rajzolttal. A tulajék is rendesek voltak, első nap hozták a finom Niksic sört, hogy igyunk egyet a nyaralásra :-))) Ahol ellátás is van, nem tudom, hogy milyen, mert nekünk az nem volt, de tudom, hogy pl. akik a Hotel Palmában voltak, azokhoz ment az idegenvezető segíteni, hogy mi micsoda az étlapon. Az idegenvezető lányok is rendesek voltak, mi 3 fak. progin voltunk, szóval ott is leteszteltük őket, ügyesek voltak, viszonyítva mondjuk a korfui Eurotoursos id.vez-hez, jobbak voltak. Annyi jó tanács, hogy ha kinéztek egy kirándulást, akkor fizessétek be, ha nem jön össze úgyis visszaadják a pénzt. Mi pl. el akartunk menni az albán kirándulásra, de mikor befizettük a fak. kirándulásokat akkor azt mondták, hogy erre nem szokott összejönni a létszám, így az albán kirándulásra nem fizettünk be. Aztán hazafelé az útitársaink akik Ulcinjban voltak, mondták, hogy ők voltak, és hogy Kotoriak is voltak. De végül is nem bánjuk, mert idén is megyünk, és idén már két napos albán kirándulás is van, úgyhogy most majd nem tágítunk :-)) De egyébként tényleg minden OK velük.

Előzmény: monteverde (183)