ptolgyes Creative Commons License 2004.04.05 0 0 276
Szerintem odavalo volt, dehat ezert nem vagyunk egyformak... Milyen vacak lenne, ha Tommy Emmanuelt hallgatnek, majd Panterat... :)

A kocsmai szintu zenelesrol alkotott velemenyeddel egyetertek, mondjuk a mi bandank se valo jobbra (sot, talan meg arra se). Ennek ellenere felengednek minket Gardonyban a szinpadra, es ennek orulunk. De kulonben miert mondod, hogy kulonbseg van egy kocsma es a Fono szinpada kozt? Mi kulonos van egy fono szinpadaban? Mert mondjuk a PECSA-ba ne menjenek koncertezni par szaz embernek, de azert egy Fono, ahova csak az ismerosok, rokonok es a szakma jon szerintem ez elmegy. Reszemrol mindegy lett volna, hogy Fono, vagy csak beulunk egy kocsmaba.

"Miért van az, hogy Tibi hozzájutott a legutóbbi Cash albumhoz, és két nap múlva játszotta?"
A miert eleje: mert elviszem neki... :) (persze csak most).
Az meg hogy jatszotta azzal van kapcsolatban, hogy van benne annyi fanatizmus Cash irant, meg annyi zeneiseg, hogy meg tudja jegyezni. De nehogy azt mondd nekem, hogy Tibi leult otthon egy gitarral es 2 napon keresztul gyakorolta a lemezeken levo notakat! A masik meg, hogy amikor o megy valahova jatszani mas emberekkel altalaban az is csak kocsmai szintu zeneles. Kb. egy ember van, akivel tudjak egymas dolgait, es az az Attila.

Előzmény: Stms (275)