ptolgyes Creative Commons License 2004.04.05 0 0 274
Nos, elotte levo nap nem voltal ott Blue Timersen, ott hallhattal volna tapsot 2-4-re new country-ra (ahol azert a 2-4 nem olyan egyertelmu). Mindossze annyit kellett bemondaniuk a miksibe nota alatt, hogy "taps".

Mit jelent az, hogy haladni a korral? Ha azt, hogy toljuk el a country-t a country rock iranyaba, akkor nem ertek vele egyet. Ennyire erovel tehetnenk minden ala tucc-tuccot, mert hogy az a modern. Ha nagyon masra gondolsz, nyugodtan fejtsd ki... :)

Ha az emberek tobbsege eljutott volna oda, hogy bizonyos technikai szint alatt nem all ki szinpadra, akkor a szinpadgyartok ehen haltak volna (es en tuti nem foglalkoznek zenevel - persze ez meg akar jo is lehetett volna :)). Arrol nem is beszelve, hogy azt nem tudom elkezpelni, hogy egy zenekar 10 evet gyakorol otthon a szobaban, hogy vegre elmenjenek jatszani valahova.
A "gyerekek" tulleptek a felnotteken teljesen igaz, de csak mint zenekarra. Ha kiveszed oket a kornyezetukbol, akkor mondjuk egy Bordacs Attit vagy egy Bruce Lewist nehez megszorongatni. Ami latszik, hogy a Publixban nagy munka van. Viszont hogy ennek milyen emberi velejaroi vannak, azt lathatod Matyi kilepesen (vagy akar a sajatodon... :))
Azt, hogy Edeek nem gyakorolnak heti haromszor azt nem csodalom. Egyreszt az osszes zenekaraval kene akkor (marpedig ez a formacio az utobbi 7-8 evben nem igen jatszott - pl. Szlovak Lacit az eletemben nem lattam meg, pedig azert lattam mar par bulit), masreszt mivel felnott, csalados emberekrol beszelunk nem is tudnak megtenni (nem is beszelve arrol, hogy a legtobb zenesz kenytelen munkat is vallalni).

Ja, es egy Fekete Dako es Uhrin Benedeket hallgato kozonseget ne akarj Bluegrass-szel atnevelni, nem fog osszejonni. :) Meg ha Ohio helyett Fox on the runt is jatszol nekik.

Előzmény: Stms (273)