ptolgyes Creative Commons License 2004.04.05 0 0 270
1.) es 2.) szerintem is ez volt.
Na de a 3.)... miert nem ferne bele egy Kan Tri Roads? Mondjuk Ti meg egy Ohiot se vagytok hajlandoak jatszani... :)

Timersrol nem is tudom hogy mit lehetne irni. Az elejen a beallasnal mar sikerult jelen lennem, es teljesen rendben volt a hangzas... de persze amint elkezdtek jatszani mindenki belemaszott a hangszerbe, es maris halkak lettek az enekek meg ilyesmi (mondjuk Bruce meg allandoan tul kozel ment penteken a miksihez).
Szula Miki gitarhangzasaba nem lehet belekotni, ugy szol, ahogy az a nagy konyvben... altalaban a tobbi hangszerrel se volt gond, ugyhogy azert jol szolt az egesz, es nem is halkan.
Balazs (B1B, vagy bivanbi, vagy milyen neven irt ide anno) teljes nyalcsorgatast rendezett a Brad Paisley - Mud on the tires notara, de szokas szerint Chris Rea Road to helljetol a Fox on the runig volt minden, jo kis szines musor sikeredett.
Kozonseg inkabb zeneszekbol allt (ugy tunik azok ernek ra csutortok este :)), es nem is voltunk annyian mint penteken, viszont a rendezveny szerintem nagyon rendben volt. Egesz buli alatt a vigyorgas, mokazas ment, es olyan zeneles, hogy ahogy a szakmaban mondjak lefostuk a csizmankat. A demojuk hangzasa kevesbe tetszett, es azutan nagyon jo volt ezt igy hallani.
Mivel Pelyhes Gabor banjojahoz tartozo hangeropedalban kiment a 9V-os elem a vegen meghallgathattunk 2 notat torzitott banjoval, es rogton mondhattuk neki, hogy nem is kell villanybanjot venni... :)
Zsoldos Akos meg mondta a buli utan, hogy nyugodtan menjek fel kiprobalni a basszusgitarjat a szinpadra (Balazs eddigre mar eltunt)... kesobb megbeszeltuk, hogy 1900 juroert vette valahol a sogoroknal (szokasos modon az egesz banda kaparja a penzt ossze ezerrel... :)), ugyhogy jo kis tarsasag ez...

Na, roviden ennyi lenne... :)

Előzmény: Stms (269)