hunserv Creative Commons License 2004.04.02 0 0 43
Wááááóóóó...

Nem hiszem el!
Vesz az ember ősszel egy vadiúj HK USP EXPERT-et, hazaviszi, örülneki... nézegeti, jééé, rozsdafoltos a szán kívülről egy möttyet, belül meg teljesen... megkérdem mi az, azt mondják tartósítózsír, majd némi pucolás után lejön... Imádom, amikor madárnak néznek, mondanom sem kell, hogy azóta sem tette... lefotóztam szépen, kép elküld, semmi válasz...
Na, IWA-n addig-addig nyaggattam HK-ékat, mire megigérték, hogy foglalkoznak az üggyel.. most ott tartunk, hogy nagykernek vissza kéne vinnem az expertet, de ők meg mindenhova vizsgálgatni vinnék a jogos reklamácót megállapítani, gondolom én, pedig a németek megkérték őket, hogy legyenekszívesek visszaküldeni a fegyvert hozzájuk, ők kicserélik / megszerelik, tudomisén... basszus, én akármit vettem tavaly mindennel csak a szívás volt... Ez úgy látszik jellegzetes magyar mentalitás, hogy miután perkált az ügyfél le sem szarjuk. Na mindegy, sajna már megszoktam...
Ha visszaküldöm a csúzlit akkor gondolom vagy legalább fél évig nem látom viszont/nem kapok másikat... aztán meg kurvajól fog kinézni egy alig pár hónapos fegyveren a szánon és a tokon/csövön eltérő számozás... meg a kurva papírmunka meg illetékek, hogy mindezt lekönyveljék a yardok... Ha meg eladom a francba, akkor bukok rajta rendesen.

Szerintetek mennyi realitása lenne, ha nem a fegyver/szán cseréjét kérném, hanem mondjuk "kedvezményes áron" kérnék rá egy .40S&W váltókészletet?
Ha azt vesszük, sós vízben u'ccse fogok úszkálni a pisztollyal, a legnagyobb felületkezelési hibák meg úgyis belül vannak... Nem is zavarna a dolog, ha nem egy híresneves H&K pisztolyról lenne szó...
Hmm... meg is kérdezem... aztán max abból is valami selejtet kapok, amilyen mázlista vagyok.

Ha valakit érdekel, tehetek fel képet a foltocskákról. (ide drag&droppal teszem be?)