-exhttp- Creative Commons License 2004.03.27 0 0 525
Már most sincs. Szeptember eleje óta, illetve a 'MYO-HÁZ' topik leállása óta. Lényegében egyetlen topik él, a 'képlánc' topikokon kívül, és ahogy az lenni szokott, a maradék nickek oda gyűltek, és ezzel túl is terhelték, mintha megroppant volna. A 'képlánc' topik már augusztusban is az utolsó élő kezdeményezésű topik volt, mielőtt távoztam azt próbáltam bevédeni az offolások ellen, több nickkel. Egyfelől Agyprotézis kolléga kezdte szétcseszni, másrészt spontán -- nem rosszindulatú -- gyugyuságból, nem a Metába illő, tompika képekkel mások, amiktől viszont nekem habzott a szám, így egy picurkát én offoltam tovább. Ez az elitizmus nekem komoly hibám. Mindössze 10 százalékunknak van vizuális 'kifinomultsága', ahogy pontosan 10 %-nak van zenei hallása, és épp ennyiünknek matematikai készsége. Nemigen lehet egy fundamentumában párbeszédes, csoportalapú topikformációban kiküszöbölni a készségeikben nem odavalókat, ahogy egy néphadseregben sem lehet kiiktatni a szemüvegeseket, a kétbalkezeseket, a kövéreket és a tompikákat.
Előzmény: kockás boszorkányfing (524)