Erzsébeti Creative Commons License 2004.03.25 0 0 37
Hali!

Én mindenképpen Lacivill-hez csatlakozom.
Nekem is van már egy pár éves tapasztalatom az építőiparban, és az eddigi tapasztalatom teljesen megfelel Lacivill véleményének.

24 éve tevékenykedek az asztalosiparban, amelyben volt gyártás, TMK, és szolgáltatási ágazat is. Az utóbbi 12 éveben a saját válalkozásomban dolgozok.
Én nem hírdetek semelyik újságban. (lehet, hogy hiba...) Nekem van egy táblám a házamon, és mára elég sok referenciám. A megrandelők 80-90%-ban az eddig elvégzett munkáim referenciái alapján "csöngetnek" be, míg a maradék kb 10 % a tábla vonzása miatt.
Szerintem igen téves az az elképzelés, hogy aki külön hírdet az jobb munkát ad át mint aki nem...
Te ezt azzal magyarázod, hogy neki van erre pénze, így nem lehet rossz a munkája...hmmm. Ez érdekes logika:)

Na csak azért hogy a topichoz is szóljak:

Szerintem ez a kisipari árjegyzék az egyik azon dolgoknak aminek szerintem semmi értelme sincs...
Ahány vállalkozás, és ahány mesterember annyi féle árképzés létezik. Én pl még sosem láttam olyat, hogy egy ajtóbeállításnál 2 egyforma munkát kellett volna végeznem, így gyak én minden munkámnál egyedileg mérem fel azt, hogy azon a bizonyos ajtón mennyi munkám lesz. Ha ezt a kisipari árjegyzék szerint kellene csinálnom nem hiszem, hogy reális értékek jönnének ki... és ez csak egy példa...

Erzsébeti

Előzmény: krisztina0726 (35)