dunee Creative Commons License 2004.03.23 0 0 12
Hehe, sziasztok!

Nem mondom, nincs túl sok magyar az EVE-ben... Pedig most az ingyenes 10 napos FilePlanet próbajátékkal meg ezen kívül a 3 napos, szintén ingyenes buddy trial-lal lenne lehetőség, hogy többen kipróbálják.

Én tavaly ilyenkor már részt vettem a bétában, de valahogy nem éreztem úgy, hogy kész volt, amikor kiadták.

Most, egy évvel később szerintem rengeteget fejlesztettek, és vasárnap én is elhatároztam magamat - beléptem.

A 20 euró egyébként az első hónap ára, amiben benne van az 5 eurós aktiválási díj. Az összes többi hónap 15 euróba kerül, de olcsóbb is lehet, ha egyszerre több hónapra fizetsz elő. A havi 15 euró szerintem nem egy nagyságrend, ha arra gondolsz, hogy mekkora ez a játék.

Gondolom jogi problémák miatt nem hívhatták Elite Online-nak, pedig így elsőre a hihetetlen szabadságérzet tiszte elite-es.

Remélem azért több magyar is lesz az EVE-ben. Az sokat segítene, ha a játékos újságok is írnának róla, mint pl. a Star Wars Online-ról írtak. (Állítólag az SWG nem olyan jó, így több mint fél évvel az indulás után, mint az EVE, de mivel én az SWG-t nem ismerem, ehhez nem tudok mit szólni)

Na mindegy, én mindenesetre már benn vagyok, remélem ott találkozunk!

Dunee
(Gwarnina a játékban, Minmatar faj)