dunci70 Creative Commons License 2004.03.22 0 0 7
Elnézést, hogy kissé magára hagytam az új topicot, de a hét végén nem nagyon értem rá internetezni. Az időszakos vizsgára is elkezdtem már a felkészülést, de egyelőre odáig jutottam, hogy egyáltalán most az üzletágak szétválásával egyáltalán nekem, mint összakvizsgás dolgozónak a továbbiakban milyen mélységig kell tudni azokat a dolgokat (elsősorban az árufuvart )amellyel most már nem kell foglalkoznom. Vannak új híreim a mai táviratokat szemezgetve. A személyszállítás április1-től beszünteti az MMC fuvarozás mellett a poggyászok továbbítását is. Nem lehet ezentúl a vasutasoknak díjmentes szállítási utalvánnyal szállítani(kivéve kocsirakomány),valamint megszűnik a kerékpárok díjmentes poggyászként történő szállítási lehetősége is. Kíváncsi vagyok a szakszervezetek megvétózzák-e utólag ezen negatív rendelkezést, mint tették a menetkedvezmény díjainak emelésével. Megérkezett a PVDSZ szakszervezet újságjának legújabb száma is, amelyből megtudhatjuk, hogy az átlagkeresetünk a reformprémium ellenére még mindig a nemzetgazdasági átlag alatt van. A legújabb vasutas Magazin azon cikkéről is lehetne egy két szót váltani, mikor Udvari állítja mindent alaposan körüljárnak a kiszervezések előkészítése során és a dolgozóknak meg mindenképpen csak jó lesz.