mamicska Creative Commons License 2004.03.14 0 0 193
Kedves Antal!

Jaj,dehogy van szó ilyesmiről.Három fiút neveltem fel,de nem kellett hajtogatnom nekik,hogy vigyázzanak a homokosokkal,mert így,meg úgy...
Genetikailag nem úgy voltak kódolva!Erkölcsileg pedig nem úgy lettek nevelve,hogy prostituálódjanak sem férfiak,sem idős nők karjaiban!Ez a nevelési része...a hajlam az más dolog.Ott már a kromoszómáknál kezdődik a difi.Lehet a homoból erőszakkal heterót csinálni ideig-óráig.
Csak annyira kell megérteni őket,mint mást, aki nem olyan mint TE.Szőke helyett barna,alacsony vagy magas.Van,létezik és amíg bűnözővé nem válik addig Isten ege alatt annyi helye van,mint Neked
vagy nekem.Igazából nem is kellene,hogy téma legyen.
Nem hiszem,hogy az bárhol elhangzott volna hogy követendő magatartás a homoszexualitás.Az nem egy magatartásforma.Az egy állapot.Exhibicionistábbak,mint a heterók,de egy bizonyos IQ felett diszkrétek és tartózkodóak.Ugyan úgy,mint a heterók.A viselkedés intelligencia kérdése,nem a nemi beállítottságé.
Érdekes,amit a szégyenkezésről írsz.Miért kellene szégyenkezned egy hetero kapcsolatban?Miért érzed így?Nekem sohasem fordult meg a fejemben.Ez nem divat kérdése.Ki csinál ebből ekkora ügyet?Van ,aki maratoni futó,akkor én szégyelljem magam,mert nem vagyok az?Én,én vagyok,Te pedig Te vagy.Miért kellene szégyenkeznünk?Mindenki ott legyen boldog és azzal akivel neki tetszik ,ha nem zavarja más köreit és nem vét a törvények ellen.Szerintem.
Üdvözöl:Erzsébet

Előzmény: farkasanti (191)