mamicska Creative Commons License 2004.03.13 0 0 188
Kedves Lajos,

A szóhasználatodban rejlik a lényeg"...akkor van a probléma,amikor fiatal gyerekeket...".Ezt akkor is elítélendőnek tartom,ha vén nyálcsorgató kéjencek kislányokkal teszik ugyan ezt.Vagy ez természetes?Hány nő prostituálódik ilyen módon?Ugyan úgy létezik a férfiprostitúció.Csak a pénz számít ,nem az érzelem.Ez mindkét nemnél ugyan úgy működik.De,egy heterónál természetesnek veszik,ha az útszéli integető leányt az árokparton leteperi,esetleg meg is veri.Mert a nő arra való.Igaz?
Emlékezetem szerint mintha a görögöknél nem lett volna főbenjáró vétek a homoszexualitás.Vagy rosszul emlékszem?
Azt,hogy ez a nőknél milyen arányban van, nem tudom.Ex has adatokkal nem szeretek dobálódzni.
Művészkörökben valóban gyakoribb.Nem véletlenül.El kellene olvasnod egy-két genetikai könyvet ,sok mindent meg lehet érteni belőlük.

A müvészettörténeten végigtekintve ,he elvonnád azokat,akik homók voltak,meglepődnél!!!

Vannak közöttünk gyilkosok,terroristák,gyermekkínzók,pedofilok,csecsemőgyilkosok...akkor a homoszexuálisok léte a legnagyobb veszedelem?

Szerintem,aki biztos a nemi identitásában,azt nem különösebben izgatja ez a dolog.

Üdvözöl ezen a szép napon:Erzsébet.

Előzmény: sydbaj (185)