hunserv Creative Commons License 2004.03.09 0 0 37

Emberek... ne észkombájnkodjunk...

Gvass: Ha valaki igy kiad 250-ezret, vagy többet, akkor nem esik csalás áldozatául... nem kell rágalmazni. Csak ADAKOZOTT :) :) :)
Azt meg nem tilos, legfeljebb APEH rászáll a kedvezményezettre, hogy bevallotta-e az adományt :)

Ja, Mindenki feszült, Pláne, ha úgy érzi, hogy hasba akarják akasztani.

Gorak, most már tényleg nem értelek. Ha neem kell tanács minek is mész 2 héten belül "befektetési tanácsadóhoz" ?!? Ellentmondó :) De lehet, hogy rosszul idéztem, nem copypaste volt.
Mindenesetre NAGYON kíváncsian várom Emailed.

Mégvalami.
"Ha a befekteto szabadalmaztatja az en talalmanyom, es en, csupan az arra a talalmanyra epulo cegbol bizonyos reszesedest kapok akkor vajon megeri-e a befektetonek kifizetni negyedmilliot (250 ezer)?!"
Ez már kopipészt.
Ha hagyod, hogy a befektető szabadalmaztassa a TE találmányod, stbstb, akkor megéri neki kifizetni.
mert akkor ÖVÉ a szabadalom, TE meg SZART sem kapsz :) Aztán mint őrült feltaláló mesélheted nagyszerű találmányod történetét... és megint nem fog hinni neked senki...

De emailedben kifejthetnéd gazdasági elképzelésed.
Ha ÉN levédetném Korszakalkotó találmányom (maradjunk a lézerpisztolynál) és
"csupan az arra a talalmanyra epulo cegbol bizonyos reszesedest kapok" akkor is megveszek magamnak egy szigetcsoportot... Még AKKOR is, ha ez a bizonyos részesedés kicsi...

Gorak. Indulatos hangvételünket kérlek ne vedd rossznéven (legalábbis a magam nevében beszélnék) nem sértésnek van szánva, csupán okító célzatúak.
Mellesleg lenne még egy kérdésem. ? éves vagy? Nem akarok ismerkedni :) és leszólni sem senkit...
Voltak nagy feltalálók egész fiatalok is, ha jól tudom COLT is ilyen volt... Nem fontos erre válaszoni...