sydbaj Creative Commons License 2004.03.09 0 0 163
Húha Anti MIKET MONDOGATSZ TE !!! EZT CAK NEKEM SZABADNA MONDANI,De nem erröl szeretnék BESZÉLNI....Tegnap szédült a fejem ahogy az SZDSZ kemény kritikáját olvastam PÁRTUNK ÉS KORMÁNYUNKRÓL....mondom magamba .. ezeknek A SZADIKNAK csak csak megjön az eszük. Mit ad Isten MÁRA MINDEN MEGVÁLTOZOTT... Erősi megköveté a miniszterelnököt !!!!, MIÉRT??? NEM MONDOTT Ő SEMMI ROSSZAT CSAK AZ IGAZAT,,,ezen próbálok eligazodni,...mit sumákolnak megimt,ezek a kuliszák mögött,igaz D 2009- es ügy is 24-óráig tarttott, MIÉRT TARTANA EZ TOVÁBB???.
Nem is lenne ez egy rossz párt ha feladnának azzal a sok ultraliberális marhaságaikkal.
Most találtam meg a CNN lapján,ANETKÁT,nem is tudtam hogy ő is brüsszelbe készül ugy szemérmessem meztelenül.Hiába a talenteket lehetetlen visszafogni.De valami pert is indit a Medgyessy végett Gusztussal szemben,ez már nagy szemtelenség gusztustalannak lenni,,,, mint ez a nem is tudom hogy nevezzem,ezekután neki áll feljebb, hogy Csicsolinával hozzál egy szintre.De legalább Csicsolina egy bomba jó nö volt, de Ő ??????
Előzmény: farkasanti (157)