zvajda Creative Commons License 2004.03.06 0 0 110
Nem értem miért kell össze vissza vagdalkozni?A taxis blokádnak mi köze volt a szadeszhoz?Talán a benne lévőket kellene megkérdezni.Akor nem 30 hanem cca 5x30 képviselője volt a szadesznek.

Nekem egyre inkább az a véleményem,hogy jobb lenne talán pontosabban fogalmazni esetleg nem ártana venni a fáradságot és hiteles forrásokból tájékozódni az itthoni dolgok mikéntjéról és hogyanjáról.
Egyre nehezebben állok ellent ennek a gusztustalan eljárásnak ami azt váltja ki belőlem, hogy elforduljak ettől a fórumtól.Nem gondolom,hogy nekem vitatkozni kellene arról,hogy mi volt az elmult 14 évben azokkal, akik még csak fel sem ébredtek azóta,hogy szabad magyarországot demokráciát alkottunk.Igen MI.Liberálisok is.(csak úgy szerényen)Sok itt megnyilvánuló librálisgeciző polgártársam még azt sem tudja,hogy nélkülünk ma nem ezt,hanem semmit nem mondhatna vagy írhatna.Nem emlékszem egyikükre sem a demokratikus ellenzék sorai között amikor 88 ban először mentünk neki annak a renszernek.Persze manapság már ez nem érdem.:((

Nekem örökre megmarad az a kép amikor Mécs Imrét a temetőben 9-10 éves gyerekek az anyuka karját fogva lemocskolták.Az meg egyenesen szórakoztató amit Hofi Géza mondott (amikor látta,hogy nyalják ki külföldre szakadt honfitársaink seggét amikor hazatértek,)"tessék mondani nekünk biztos nem lessz semmi bajunk azért mert itthonmaradtunk?"
Kíméljetek meg.Nem kell válaszolni!!!

Előzmény: sydbaj (109)