tomlaker Creative Commons License 2004.03.05 0 0 22886
na akkor én is:))

szoval a tali.
nagyon jo volt, a hangulat tanitani valo, de mégis komoly, baráti és kritikus.
személy szerint nagyon örültem, hogy sokatokkal végre(ujra) találkozhattam.

pontozás

remélem emlékeztek, az én ötletem volt, ( igy aminden kritika kicsit nekem is szol), és az volt az alapötlet, hogy egy SZUBJEKTIV de követhető rendszert alkossunk, amiben kellöen nagyszámu kostolás és pontozás alapján objektivféle véleményt alkothatunk majdan egy egy tételről.
szerintem maradjunk is ennél, ám számomra a tali nagy tanulsága, hogy az amatör társaság maszkja alatt komoly szakmai potenciál rejlik kiaknázatlanul, illetve szétszűrtan. kb igy 20 an már egy komoly szakértöt kiteszünk:))

borok.
igen, ha jol belüjjók végre a pontrendszerónket, és hozzáértésünk is nő, akkor ilyen 5 pontos kilengések majd megszónnek, de addig még sokat kell egyótt kostolnunk
példa a loire(ujra) amit én és shiraz nagyra tartottunk 7 pont mig mindenki más undorral lefordult rola...

fehér tali

husvéti szünet????
mikor is van az??

és hát ( engedve a népakaratnak) jöhetne bármi, de a tokaji témát külön kellene rajnai és egyéb illatos és édes fajtákkal nyomatni, bár tokaj igy is nyerne, mert annyira MÁS és nem pedig mert jobb(az is:))

ám sándorné rizling egyéb száraz témában lehetne nagyokat tanulni.

én spec az adott estén 25 féle bort kostoltam, többet többszür vissza is, de a sörben pácolt fóstült csülök hagymás tört krumplival azért sokat segitett:))
igy legküzelebb javaslom foglaljuk le(csite) az emlitett étkezési müintézményt és együnk egy nagyot közösen, ráadásul én a felét tudtam csak megenni és 1200 ft-t fizettem, tehát anyagi romlással se járna, illetve korábban találkozhatnánk már, illetve a belövőbor elfogyasztásra kerólhetne:))
várom a véleményeket