alfredoo Creative Commons License 2004.02.29 0 0 217
ht

szivem szomoru. szivem szevvvet...

sajnos te vagy az. az orakulum is megmondta. te vagy a ht...

az iraki kerdesbe nem mennek bele. fejtegetesem nelkuled is megall. persze igazat nem fog adni senki... tudom hogy elejetol fogva te mar TUDTAD (de hogy honnan) hogy irakban nincs es nem is lehet topfe. egyebkent a kerdes all. az amik/angolok is tudtak. de akkor mi a f@sznak vonultak akkora de akkora erokkel hogy mar egymast lovoldoztek le. a legtobb halott a haboru elejen a nagy felvonulasbol adodo 'barati' halott volt.

jugoszlaviaban ahol nem feeltek topfetol mas volt a taktika es mas volt a strategia.

miert luchini? miert?

a masik felvetesednel latod ez nalam is poblemat okozott. ha egyszer medgyessy ONMAGA a leheto legvilagosabban megmondta novemberben a helyzetet es interpellacio is volt, akkor miert hatott juniusban a megdobbenes erejevel a manem altal kozolt valodi es hamis okirat?

ha ez ennyire fontos TEENY volt akkor az ellenzek (nem mszp, nem szdsz) miert nem hozta novemberben nyilvanossagra? hiszen tudniok kellett nekik is a d209-et? ok is ott voltak a parlamentben. hiszen ok interpellaltak. hiszen demeter ervin valaszolt.

hogy is van ez?

jegyzem meg hogy ha anyaam hulyeseget beszelt, neki is megmondtam. ha en hulyesegnek ereztem akkor megmondtam. nem is volt karrierem. ahhoz mas tulajdonsagok szuksegeltetnek...

Előzmény: HitetlenTamaska (215)