ilbo Creative Commons License 2004.02.28 0 0 743
Nekem hiába bizonygatsz, ki vagy, ki nem vagy, mondom, majd, ha a szemedbe nézhetek, azt elhiszem neked, hogy nem vagy az, akinek tűnsz.

Mondom az uramnak: Te Tibi! Ni mán mit ír ez a cserfa: „ha a szemedbe nézhetek azt elhiszem neked, hogy nem vagy az, akinek tűnsz”.

- Hadd el asszony! Hát nem látod mire megy ki a játék? Ha megállsz előtte, akkor meg azt fogja mondani: „Látom, hogy női ruhát viselsz, meg női hangon beszélsz, de ez nekem nem elég. Csak akkor hiszek neked, ha be is bizonyítod, hogy nem vagy fiú.

- Abból nem eszik apjuk! Bizonyítsa be neki a jó moszkvai nénikéje, hogy nem fiú!

Tudod mit cserfa! FELEJTS EL engem örökre, mert legközelebb tényleg olyat írok, hogy magam is megbánom! Mégis mit képzelsz te magadról? Ilyen szégyentelen pasast még nem láttam! Más feleségének Te csak NE akarj a szemébe nézni!
Annyira nem vagyok dedós, hogy beleessek a csapdádba újra! Ezek aztán módszerek. Az ördög módszerei.

Valóban szánalmas, hogy egy ember idejut rosszindulatában, és különösen szánnivaló, mert micsoda jutalma is lesz?)

Még te papolsz? Én vagyok szánalmas? Az a szánalmas, akinek ilyen mocskos dolog jut az eszébe, hogy más feleségének akar a szemébe nézni. Bizony ennek is meg lesz jutalma. :(((

Előzmény: CSerfa (722)