vfo Creative Commons License 2004.02.23 0 0 571
Hazug vagy, kevély, és felfuvalkodott. Felekezeti gőgben szenvedsz.

Akkor sorjában.
"Ezek után elvárnám, hogy te is idézz az én írásaimból olyan részleteket, amelyekből szerinted süt a gyűlölet, az előítélet és a kevélység. Na meg amiben a krisztusi természetnek a nyomát sem lehet felfedezni."
Íme:
"ügynök vagyok

Na csakhogy bevallottad. Nincs is mit ezen tovább ragozni. Ha ártatlan lennél, akkor már rég visszafogadtak volna.."

Ez ugye a pontos és szeretet szerinti értelmezése a korábbi válaszomnak. Nem inkább a kiforgatása?

Aztán:
"Te már nem vagy a Hit Gyülekezetének tagja, mert tégla voltál, lebuktál, és kirúgtak. A feleséged is elhatárolódott tőled. "
Hazudsz, mint a vízfolyás. Bizonyítékod nincs, csak fröcsögöd a szokásos rágalmakat.

Gyenge elméd kedvéért: nem határolódott el tőlem a feleségem, nem buktam le és nem rúgtak ki. Sohasem voltam ügynök és magamtól mentem el.

Egyszerűen undorító az, ahogy téged is a hazugsággal klónoztak a hgy-ben. Mentségedre szolgál, hogy nincs annyi eszed, hogy az igazságot kiderítsd, inkább beveszed a rágalmazó vezetőid előítéleteit, mint kacsa a nokedlit. De a rágalmazás akkor is rágalmazás, ha csak ismétlik.
Lelked rajta.

Előzmény: ilbo (548)