sniffí Creative Commons License 2004.02.20 0 0 244
"De akkor sem abban a formában, hogy menet közben állítjuk elő a hidrogént: szerintem elég világos, hogy a víz bontásakor pont annyi energiát kell befektetnünk, amennyit visszakapunk a keletkezett hidrogén elégetésekor: viszont a hatásfokok (generátor, elektrolízis, motor) jóval kevesebb energiát nyerünk vissza, mint amit befektettünk."
Ezzel kicsit eljátszanék,mivel nem célunk a H és az O,gázkeverék szétválasztása igy nem egyértelmű az elekrolizis.Már mint ahogy ismerem anod,katód.
Megfelelő frekvencián az ionozációs jelenség,szerintem kis áram erősségnél is hatásos.
Én kicsit leragadtam az elektron mozgásoknál,ill. az elemi részek kölcsönhatásainál.
Ráadásul inkább a kiváncsiság mint, a lehetőség ami hajt.Kicsit fizikánkat úgy látom mint mikor a szél borzolja a tó felszinét,és mert érintette állitja ismeri minden részét.Gondolatai hűen tükrözik a tavat.S mit nem tesz vele, csak azért, mert érdemes.Az autókat is fellehet szerelni nap cellákkal is,a gazdaságosság szerintem természeti kincseinknél kell hogy jelenkezzen nem a befektetett munkában,pénzben.

Már az is fejlődés,ha az aktuális szénhidrogén robbanási energiáját a durranógázzal katalizátorként tuningolom.Ami nem mond ellent az anyag megmeradási historiának.mindössze egy más eseményre utal,a lejátszodó folyamat révén.

Előzmény: petike23 (243)