bacsa34 Creative Commons License 2004.02.17 0 0 293
" Akik meg hisznek, űznek, anélkül, hogy erre kiképeznék őket. "
Most akkor van bajod azzal, ha egyes gyülekezetekben űznek démont, vagy nincs. Nem értelek...Te magad mondod, hogy akik hisznek, azok űznek. Én nem hallottam tanítást, hogy hogyan kell űzni. Arról hallottam tanítást, ami az Igében is le van írva, hogy parancsolni kell hatalommal és valóban Jézus nevében, és a gonosz szellem engedni kénytelen. Ez bibliai alapigazság. Az pedig meg van írva, hogy a sátán erejével nem lehet gonosz szellemeket űzni, mert önmagával hasonlana meg a gonosz. A Szent Szellem erejével űzik ott, ahol űzik. Ahol nem űzik, talán azért nem teszik, mert nincs erejük. Bizonytalanok a hitükben, nem állnak erősen a Kősziklán. Ezek rendszerint bűnök miatt vannak. Meg a meg nem bocsájtások miatt:-) Meg amiatt, hogy ahelyett, hogy az Igét tanulmányoznák, és szeretettel buzdítanák egymást, azzal vannak elfoglalva, hogy más felekezeteket, embereket, vezetőket befeketítsenek. Komoly feladat:-) De hogy nem Isten rótta rájuk ezt, abban biztos vagyok. Tudod mi a jelentése sátán egyik nevének, a diabolosznak? Vádló. Gondolom tudod miért írtam..
Előzmény: CSerfa (288)