zvajda Creative Commons License 2004.02.15 0 0 69
Nem gondolom,hogy ez más mint kiálláa kérdése.Egyik szláv meg más nemzet polgára bevállaja tettei a másik meg elsunnyog ez számomra nem meglepő.Láttam én vicsorgó komcsigyűlölőt párttitkárt anyázni,de úgy rendesen ám aztán meg akkora seggnyaló lett 50 fillér órabéremelésért, hogy az csak na.Akkor is most is kiröhögöm ezeket a majmokat.Ez van mindenkinek "rendszere van"no meg "gyarló az ember" éneklik az nagy rockoperánkban.Nem is fog változni a dolog.Soha.Ami a közéletünk jelesül bajaiközéletünket illeti,hogy a fenébe lenne más mint bárhol a nagypolitikában?Mit is tesz a kormány?Amit tehet.Nemsokat és mégis nagyon sokat.Ez egy kicsit hülyén hangzik pedig igy van.Gondold végig,ha azt tenné amit mindannyian szeretnénk mi is lenne itt?Hát én spec.rögvest elzavarnék egy pár ifjútitánt élettapasztalni.Már mint a kormány tegye ezt szerintem:))Meg sok minden van a "tár pont fejem" ben.És én csak egy vidéki kis porszem vagyok a sok közül.Képzeld el,ha nekiesne a hatalom azt tenni amit én szeretnék,meg mások sokan.Ajjaj!Hogy egy kicsit konkrétabb legyek a kérdésedre a válasz nem egyszerű,de ez úgy van mintha egy csőben lennénk és nem nagyon van hely a mozgásra közben meg egy dugattyú tól bennünket a cső vége felé lsd.EU vagy más.Nem tudnak mást tenni mondhat amit akar a másik oldal ők ugyan igy járnak benne vannak a csőben.A Baumag?.Nem ismerem a sztorit bár hallottam róla.Ird le.
Előzmény: Mijo (68)