vtdriver Creative Commons License 2004.02.14 0 0 2242
Sziasztok!
Fennt van valahol a "pferco" fele G3 kezelesi?

Olvasom itt a G3 - G5 "csatat" es par szoban - amatorkent - hozzaszolnek. Nekem van mindegyik (ezt nem rongyrazasnak szanom) mert a feleves G3-at megvettek tolem annyiert amennyiert meg tudtam venni ujan a G5-ot, persze nem M.o.-on....
Mivel meg nem vagyok otthon, nalam van mindketto. Oszinten szolva en a kepminosegben nem latok semmi kezzelfoghato kulonbseget egyik javara sem, igaz a G5-el meg keves kepet csinaltam. A profik lehet hogy tudnak valami elterot talalni, de.... en nem. A +1MP - kovezzenek meg erte - nekem igazan nem szamit. A G3 4MP-evel es kepminosegevel is tokeletesen elegedett voltam, ezert aztan eszembe sem jutott hogy mast vegyek. Ha meg mindig G3 lett volna akkor azt vettem volna ismet, pedig azert 600$ korul mar boseges a valasztek.
Szemely szerint en a a G sorozat csucsanak a G3-G5 - ot tartom, aki a szurket szereti annak G3 aki a feketet annak G5. Persze mivel G3 ujan mar nincs, igy marad a G5.
Most megyek csinalok par kepet mindegyikkel es osszehasonlitom oket, hatha a G5-ot adom inkabb oda... :-)