zvajda Creative Commons License 2004.02.14 0 0 57
Két 56 ban "emigrált"Magyar találkozik valahol a boldog nyugaton.Helló komám hát nem ismersz meg?.Mondja az egyik.Nem én honnan kellene,hogy ismerjelek?Hát együtt lőtük a pártházat nem emlékszel?Nem én,mikor? melyiket?Hááát mikor melyiket!

Namost ezek a "pártházlövők" nem mind mentek el sokan maradtak még itthon is,sőt termelődnek újabb ifjú titánok is.Én személyesen ismerek olyan új szélsőségeseket kiknek szülei igen sok plusz lehetőséget kaptak az elmult rendszertől.Nekik biztos semmi visszaöklendeznivalójuk nincs sőt csak hálával tartoznak annak a szentségtelen kommunista diktatúrának.De nem, a leg vehemensebben támadják a szocikat bennünket meg mindenféle társadalomidegen nemzetárulónak mondanak el.Mármost valami nagyon nem stimt.Az a baj a szocikkal,hogy elmult(ők kezdték) az a társadalmi abszurd,és ők és szüleik kiestek a kalapból?Ránk meg azért haragszanak ennyire mert mi meg annak idején sem igazán szerettük a kivételezett elithatalmat?Ha ez igy van akkor rendben vagyon a dolog ezért tettük.De ha nem akkor vajon mi a bánat lehet a kiváltó ok?A jelenlegi jobbközépnek nevezett ellezéki oldal egyre inkább a kommunista diktatúrára kezd emlékeztetni nézzetek végig a követeléseiken.Figyeljétek meg,hogy nem messze az az idő amikor az MDF is hazaáruló(csuhások térdre)csapattá válik.Fura egy világ ez még nekünk is.Hát még az,hogyan tudná megérteni aki nem is él itt közöttünk.Lassan ott tartuk ha megkérdezel egy mai "pártházégetőt"mikor ér rá egy kis vitára azt feleli nem érek rá mert más pogromom van.

Előzmény: mamicska (55)