sydbaj Creative Commons License 2004.02.14 0 0 56
Elöször,hogy tévedésbe ne essünk,nem vagyok MIÉPES,nem minha esetleg szégyelném, de nem vagyok..Nem azzal van a probléma a miépnél amit mondanak, csupán ahogy mondják.De a fenegyemeg ezt a CSURKÁT mindig bejön neki valami.Ezért kissé érzékenyek mindkét oldalon ha a tyúkszemükre lépnek.
Ha valaki nem akar valamire emlékezni, (higgyél nekem)nem is tud,igy vagy te is ezzel a napjainkban elöfordult válsztási jogsértésekkel.( nem csalás mert az nem eurpaias)
Igazad van ma már nem 47-et írunk, ez a szerencse,akkor 99%-os gyözelmet aratott volna az SZMP.Ne nekem bizonygasd, hogy tiszta volt a választások eredménye,talán mint jó keresztény még el is hiszem,DE VANNAK RAJTAMKIVÜL SOKAN AKIK NEM HISZIK...("de nem zörög a harasz ha stb,stb")pont akkor othon voltam és tapasztaltam dolgokat és láttam.Ez van és ezt kell szeretni. Attol te még tiszteségessen végezhetted a dolgodat.De kikéni mindenki nevében kissé naiv dolog..Köszönöm a linket a választási szabályokról, de azt már régen áttanulmányoztan.Az annyira tiszta mint mikor a Duna tavasszal árad.