csak hogy megvédjem a nőket, és a divatot szapuló kezdést...
így hát még az első hsz-re reagálok, bár azóta sok víz lefolyt a Dunán, sőt, sokpár stílus is előkerült a föld alól, ami miatt hangado barátunk tovább húzhatja a száját.
figyelj csak, kedves hangado.
szerintem tökegyszerű ami miatt parázol, és ha eddig Te nem jöttél volna rá magadtól a megoldásra, hát hozzásegítelek:
úgy érzem, azzal akarsz felettébb intellektuel hangot megütni, hogy kritizálsz, mintha muszáj lenne.
Neked mániád a természtes szőrzet? attól, hogy te így érzel, sosem volt jogod becsmérelni a divat múlását, idiótának nevezni azt a FOLYAMATOT, aminek folyamán a sima, szőrtelen bőr vált a divattá...úgy gondolod agresszív csacsogásoddal világot váltasz meg? egyszerre hördülne fel a hölgyvilág, hogy "IGEN, MI IS EZT AKARJUK! DEJÓ, HOGY VALAKI "HANGADÓ" HELYETTÜNK!!!"
Azt tanácsolnám: ott a barátnőd, bámuld őt a maga természtes valóságában, őt TE alakítod, saját ízlésedre.
Netán nembírod a mini-tangát, a csípőgatyát? Ismételten, ott a barátnőd!!
nézd hát őt, őt, hiszen ő neked megfelel, tőkéletes, etalon, hovatovább, rederencia, kortalan eleganciát tükröz, örök szépség, akire nem hatnak a divat múló hóbortjai, ízlése kifinomult, nem tükröz semmiféle birkajellemet, mint a töbi buta csitri lányé..
...
ha még mindig akadozna - egyvalamit azért fogj fel: soha, de soha nem volt jogod ahhoz, és persze nem is lesz, hogy ítéletet mondj akármilyen divat felett is, főleg a harmincas fordulódhoz közeledve..
és hangsúlyoznám az ítélet és a vélemény között hatalmas különbséget.
Én is frankón a huszas éveimben vagyok, férfiként, és betyárbecsülettel bevallom, hogy le fogom nyelni, ha már kicsúszok abból a korból, hogy bejöjjön nekem az aktuális divat...
Én nem hagyom, hogy perverz és ötlettelen pornófilmrendezők szenvedései és egyébként nívósnak számító magazinok fotósai és szerkesztői határozzák meg az ízlésemet.
nevetségessé tetted magad. ki akar befolyásolni? tartalak annyira intelligensnek, hogy tudd, a befolyásolás minimum kétszereplős folyamat.. ha nem vagy partner, nem történik meg.
nem vagy te egy kicsit globalizációellenes, kicsit komplexusos, kicsit "mindenki engem akar befolyásolni" alak?
kívánom, hogy enyhüljön a véleményed, mert nekem csak sértett kaffogásnak tűnik.