Törölt nick Creative Commons License 2004.02.03 0 0 501
Köszönet a szívélyes fogadtatásért !

Camouflage segítségét a kislemezek ügyében máris szívesen fogadom, és kérem, hogyha tudod, akkor CD-re, vagy esetleg kazettára - ha lehet - másold át nekem. Kösszzz !
Ugyanezen kérésemet erősítem meg Cirrocumulus felé is az említett három lemez ügyében. És szintén előrevetítem hálámat.
Mostanában alkalmanként meg-megfordulok BP-n, így aztán a napokban akár le is levelezhetnénk, vagy itt is megoldhatnánk, hogy miképpen, vagy milyen ellentételezéssel is kaphatnám meg ezeket Tőletek...

Skót ! Hektor TD !
A Napóleon B. valóban ultra pop, ezért is emlegettem azt, hogy érdemesebb a zenei tartalmat kihallgatózni belőle. Egész más színben is értékelhetővé válik.
Az utolsó lemezre vonatkozó kissé fanyalgó véleményem pedig pont azt jelezte, hogy ez már a Lillátlan, tehát számomra még az N.B.-tól is érdektelenebb lett.

Ja, és tegnap nem említettem, hogy az amerikás koncert CD is megvagyon (de az sajnos még nem a bonus RIO-val): .

És tegnap ta már megint SOLARIS-t hallgatok, amint ismét felelevenedtek a régi emlékek bennem...