JFEry Creative Commons License 2004.01.31 0 0 185
A 800-900 Cfok sárga izzás.

Nem akarok csodát tenni. Ismerem mi azaz energetikai egyensúly. Szó sincs olyasmiről hogy a semmiből akarnék energiát nyerni. Ne keverj össze Gróf Spanyollal.
És nem is magyarázz félre!

A megfelelúő technológia altt egy alaklnas elleáramú hőcserélőt értek, ami a kipuffogó géázok, és a nyert hidrogén, oxigén visszhűtésből származó hőtartalmát is felhasnálhatnánk.

Az 1,)-es kérdésedre nem tudok megfelelő választ. Gondolom az nem elégít ki, hogy a visszahűtés során, vezető falakon át lehetne az áramot küldeni a két ionfelhő közt.(érdekes is lenne) Amúgy itt ki lehetne számítani azt a nyomást amit a diafragmára kellene a vízgőz-ion oldalról gyakorolni, hogy az áramlás számunkra megfelelő legyen.

2,) igen. Ez egy elektrodinamikus felépítéssel a hűtés közben kiegyenlíthető. (ettől még természetesen nem nyerném vissza a bontási hőt.)

3,)Mint feljebb írtam nyomással kényszeráramoltatnám, illetve az az oxigén elektromos terét használnám fel.

4,) én ezt nem éppen így tudom, de mivel lehet, hogy nem megbízható az adatom, ezért nem vitatom.

Nos, éppen mostanában valami ami egyetemen, éppen egy hasonló elven működő akkumullátor szerű, vízzel és mikrócsövekkel, nyomáskülömbség hatására működő eletromos telepet építettek.

Előzmény: petike23 (183)