sydbaj Creative Commons License 2004.01.31 0 0 3
Tisztelet BAJAIAK....Tehát: EZEK A KÉRDSÉSEK FOGLALKOZTASSÁK A FANTÁZIÁMAT MINT EGY KINT ÉLŐ BAJAInak..,AMIKET FELSOROLOK,EZEKRE KERESTEM A MEGFELELŐ VÁLASZOKAT AMIRE SEM AZ ÍROTT SEM AZ ELEKTROMOS MÉDIÁKBAN KÉPTELEN VOLTAM MEGFELŐ MAGYARÁZATOT TALÁLNI.. MIVEL A "JÓLÉTI"-VÁLTOZÁSOKRÓL SZÓL A MESE, IGY TITEKET BAJAIAKAT MINT SZENVEDŐ ALANYIT KÉRDEZEM SZERÉNYEN HOGY ENNEK MI LEHET AZ OKA,(A FIDESZ hibáján kivül)

Gáz és elektromos áremelés,közbiztonság, korupció,lakáshitel,infáció,adóságállomány növekedése,-személycserék az oktatásban, homoszexualitás,kisebbségvédelem,munkanélküliség,az új adófajták bevezetéseninek a hatásai,hová és mikor,miért,és miböl, utazgattak a kormány tagjai,tej-sertés-válság,EU csatlakozás hatásai,földkérdés,megszoritó intézkedések,egyensúly a médiákban,korháztörvény,a kormány tagjai mikor és mennyi kedvezményes hitelt vettek fel,hová lett az SZDSZ linerális adója,az infáció hatása az "52%-os közalkalmazotti béremelésre, elbocsálytások a közszférában,elbocslytások ugy általában,mi lett az ároktemetéssel, mi az hogy szélsőséges,mi az hogy kirekesztő,mit értelmeznek antiszemitizmus alatt,miért szükséges ez a nagy elhatárolódás mindentöl ami nemzeti,künhoni magyarság állampolgársága, autonomia az elszakitott területeinken.

Igy hirtelenében ezek jutottak az eszembe,nem is emlitettem az EU-parlamenti választásokat, ami egy külön téma.Tudja e a polgárság, hogy mire kérik a pártok a bizalmukat???MERT ÉN NEM !!!




,
-