tere Creative Commons License 2004.01.30 0 0 175
A tulajdonképpeni vita tárgya, hogy el lehet-e gázosítani cirka három liter vizet 40 perc alatt. Ha igen, akkor hogyan? Na ez a kérdés. Hogy mit kezdesz a durranógázzal az nem ide tartozik. Persze, tudom... topikcím. Tehát lehet vele autót is hajtani éppen.

A Tuvok-Meyer leírásban valami "plazmagázról" beszélnek, amiről állítólag senki nem tud semmit. Itt meg jön mindenki a hagyományos vízbontással. Én csak megkörnyékeztem összesen 2 verziót kicsit viccesen és hopp, mehetek nyalókát kapálni inkább. Tudod mit? Nem hülyeség egyik terv sem. Csak nem tudunk pontos építési tervet hozzájuk. Igaz, amíg nem látjuk működni, addig nem mondhatjuk, hogy ez vagy az a nyerő. Viszont ez esetben azt se mondhatjuk, hogy hülyeség. Az álalam "alufaló"-nak hívott szerkezet emlékeztet a Meyer-félére. Méghozzá a működési elvéből fakadóan. Az alább linkelt képek szerinti (számomra is szimpatikus) módszerrel kísérleteztél Te is, de nem vezetett eredményre. Viszont nem is "plazmás". Tehát -az eredménytelenségből kifolyólag- számomra ez tévutat jelent. Marad az ívhúzós-plazmás verzió. Én erre fogok rászállni, ha eljutok odáig. Akkor ez most hülyeség? Vagy konkrétan mi bajod van? :)