Haszika
2004.01.28
0
0
5
de, én eddig is drukkoltam nekik és szerettem őket, csak nem az első számú kedvenceim...
viszont azt nem tudtam eddig h maga a portugál nép milyen.......
(kár h így kellett:((
Előzmény:
ChrisRea (4)