Haszika Creative Commons License 2004.01.28 0 0 5
de, én eddig is drukkoltam nekik és szerettem őket, csak nem az első számú kedvenceim...

viszont azt nem tudtam eddig h maga a portugál nép milyen.......
(kár h így kellett:((

Előzmény: ChrisRea (4)