Törölt nick Creative Commons License 2004.01.24 0 0 736
Szerintem nincs olyan kórház, aki erre fel lenne készülve.
De hogy valaki pár hónap alatt ennyi elbaszott ötletet hozna elő, hát ez szerintem egyedülálló.
Az a legszörnyűbb, hogy még mindig nem veszik komolyan a fenyegető orvoshiányt. Hagyjuk a nőgyógyászokat...nem igaz, hogy nem tudja, hogy kórboncnokból már a pályán lévők többsége nyugdíjas! A gyermekgyógyász szakma is efelé tendál. Pszichiáterből sincs elég. Ózdon a dokik jó része arab vagy másmilyen idegen, mert oda magyar már nem is megy dolgozni (csóró vidék, nincs zsozsettó.) Szegeden még van elég nődoki, mert Pál Attila nem hagyja a klinikán kifogyni a létszámot. Ami pedig Pesten van, abból igazán nem lehet kiindulni és általánosítani az ország egészére nézve. De ha szabadon lehet majd munkát vállalni az EU-ban, akkor majd a fővárosban is felszabadul egy csomó állás. Akkor észbe fognak majd kapni vajon? Amikor én végeztem, a sebészeti osztályokra még igazán nem kellett lasszóval fogni a dokikat. Mostmár egyre kevesebben választják - főleg a traumatológiát. Stb, stb.
Szóval, lehet minderről nem tudomást venni, de előbb-utóbb mindenki rá fog jönni, hogy igazat mondtam!
Előzmény: szkd (735)