brownie71 Creative Commons License 2004.01.22 0 0 69
Hogy ne az alapkérdést firtassuk elsőként.

Hogy nyúl-e vagyok-e? És, hogy jófejkedem-e.

Hát persze, hogy. De nem átverőshow és ha jófej vagyok, akkor a szupppper.

Most, ha leírom a dolgot, a nyakamba zudítom a fórumozók haragját. "Mindegy, van ilyen."

Mint tudjuk könyvet írunk, és hát a szerzőpáros (akár teccik akár nem, te vagy az egyik) élményeket gyűjt, amit később papírra vet.Ez egy fejezet lesz a műből.

Úgy gondoltam eleinte, hogy kicsit támogatom a topicot, a sok zéro ellen, akik olyan iszonyat negatívak és agresszívek, hogy ez még nekem is sok.

Aztán, hamár több levelet is váltottunk, akkor teljesen mindegy, hogy nyúl vagyok, vagy nem. Ha rájössz jó, ha nem, hát nem. Bár szerintem simán lejön, hogy mi az ábra. Mint ahogy én sem tudtam, hogy ki lufi, csak miután belenéztem néhány hozzászólásba.

Jókat röhögtem rajtad egyébként. Érdekes volt egy-egy 1999-es gondolat olvasni, amikor még nem is ismertelek...

És, milyen boldogság?
Hát nem boldogság, csak el vagyok. Mondhatni jól. És el vagyok, mondhatni rosszul. Nézőpont kérdése. De most inkább jól.

Azért ne hagyjuk a topicot...nem merülhetett még ki.

ON - Megnéztem Darlin't (Robin Wright Penn) néhány képen, /aki szerintem (az, vagy volt) Sean Penn felesége, mint a neve adja, nem élettársa/ és az életben nagyon jól néz ki.

No hát ennyi, a kutya meg a macska.

Előzmény: lufi (66)