KecsŐ Creative Commons License 2004.01.11 0 0 155
Miskolcon egy nem épp autópálya minőségű úton sikerült belemennem egy kisebb ugrató rámpa szerű gödörbe, az olyat dobott rajtam, hogy még a lábam is elemelkedett a lábtartóról. Hozzá kell hogy tegyem nem is 50-nel mentem. Valószínűleg a tapasztalatlanságom miatt elvesztettem a motor felett az irányítást, és a következő jobbos kanyarban a szembe lévő padkát sikerült eltalálnom. Utasom is volt, Ő szerencsére megúszta annyival, hogy koszos lett a nadrágja, és lehorzsolta a tenyerét. Én a vállam törtem. Mindanom sem kell, hogy a ruházatunk sem volt megfelelő: rövidnadrág, póló. Persze bukó volt rajtunk, nekem meg is karcolódott a fényezése. Remek volt... a törött moci elszállítása kb 1km-re haveromékhoz 5000, a javítás meg 1 hónapig tarott (nagyon lassan dolgozott a felnis). Én meg mehettem másnap zakkantan csinálni a számítástechnika szigorlatom szóbeli részét (egyébként meglett). Isteni szerencsénk, hogy éppen nem jött szembe semmi. Azóta nem szállítok szívesen utast. A magam életével még eljátszhatok, de máséval talán nem kéne. Az úthibál miatt már azóta is volt egy repülésem, akkor nem estem el, de a motor mindkét kereke a levegőbe emelkedett (hallottam ahogy felpörög a tapadását vesztett hátsókerék), mondanom sem kell, hogy beszaladt a sportszelet a gatyámba :).
Lehet száguldozni, csak nem mindegy, hogy hol. Az esetleges úthibákra majd a szervezőnek kell felhívni a figyelmet, és esetleg a fénymásolt térképekre is be lehetne majd jelölni a nem EU színvonalú útszakaszokat.
Előzmény: k75rt (154)