janijani Creative Commons License 2004.01.09 0 0 261
Kicsit olvasgattam a topikban és szeretnék írni neked valamit.A legnagyobb problémát ott látom nálad,hogy nem vagy kibékülve önmagaddal.Kb 25 éves koromig én is így voltam ezzel,aztán kinőttem.Ajánlok neked valamit.Reggelente nézz a tükörbe,mosolyogj egyet és dicsérd meg magadat valahogy így:
-Szevasz srác,milyen jól nézel ki.
Ezt vedd komolyan,nem hülyeség.
Egy régi mondás,kicsit vulgáris de igaz:
Olyan fasszal baszik az ember,amilyen van neki.
A feleségednek maximálisan igaza van és hidd el neki nem csak vígasztalni akar amikor azt mondja hogy így elfogad téged és így vagy jó neki.Gondolj bele te nézegeted az ő csiklóját,szeméremajkait hogy hogy néznek ki?Gondolom nem.Sokkal inkább érdekel,hogy mit csinál velük szex közben.Na hát ő is így van a te szerszámoddal.
Ellenpélda:van egy munkatársam,akkora fütyköse van mint a lónak.A férfiöltözőben tekintélytparancsolóan jól mutat.Beszélgettünk a szexről és azt mondta hogy nehogy azt higgyem,hogy olyan jó neki.Előfordult vele,hogy amikor levetkőzött,az alkalmi partnere meglátta a dákóját,megtagadta tőle a szexet.És azt is mondta a srác,hogy irígyli a kisebb méretűeket,mert ő soha nem vághatja be önfeledten tövig,mert fájdalmat okoz a partnernek vele.
No egyelőre ennyit,gondolkozz rajta és higgyél a feleségednek.
Előzmény: Fásult (260)