Qrorudi Creative Commons License 2004.01.08 0 0 256
te huje vagy, nem kurtafarku :-P

hogy ismet humoreszkaljak, mert mar annyira belejottem, nezzuk EU konform statisztikai modon a dolgot:

mindenki megmeri, kiszamoljak az atlagot, mondjuk legyen 153149 mikron, azaz 153,149 mm azaz kb 15,3 cm, avagy 0,153 meter - a metert gyorsan felejtsuk el, mert a meteres kekeres valakinek az eszebe jut es mindenki kollektiv ongyilkossagba menekul.
neked legyen mondjuk 15,2 , nekem pedig 15,4
ugyhogy te kurtafarku kismalac vagy en meg egy atlagosnal nagyobb KAN, hahaha! En az egyik felebe tartozom a ferfiaknak, te pedig...
ugyhogy igyekezz csak ne nagyra nyitni szadat jo?

miattam pedig ne erezd magad kevesebbnek, mert engem egyszeruen NEM ERDEKEL, hogy neked nagyobb-e vagy nekem. Soha nem fogjuk osszehasonlitani es valoszinuleg nincs kozos ismerosunk, aki ezt megtenne.

Es kulonben is, szerintem egy ferfinak nem nagy faszra, hanem szuk puncira van nagyobb szuksege.

ui: javaslok egyebkent egy kiserletet: csinalsz magadrol egy teljesalakos kepet allo taggal, majd aranyosan felnagyitod es nezd meg a valtozast a testedhez kepest. nem lesz nagyon latvanyos, elore megmondhatom. de nehogy tevedj es veletlenul 35 centist gondolj 20-nak, mert nem vennem a lelkemre, ha miattam mennel a Dunanak!

es meg valami: valamelyik szorozos topikban az egyik asztaltars kifejtette, hogy a szortelenites JELENTOS optikai tuningkent hat.

Előzmény: Fásult (252)