Tiv Creative Commons License 2004.01.07 0 0 3982
Nos miután én már ezeken túl voltam, és még régen (8éve) kaptam egy szép nagy A-t beballagtam a hadkiegre, és kértem egészségügyi állapotra való hivatkozással egy újrasorozást. Mákom volt mert egy olyan ügyfélszolgálatossal kerültem össze akinek volt agya meg szíve is, ezért (mivel sorozási időszak volt) három nap múlva elmehettem megpróbálni a dolgot. Addig gyűjtöttem egy tompalátást a bal szememre (ami mondjuk igaz is...) meg konzultáltam egy pszichiáter (vagy pszihológus?) arccal aki kicsit kiokosított tesztecskéről:)) Lényege az volt, hogy pici öngyilkosságra való hajlam, korrekt:) depresszió, és félénkség, és agresszivitásnak nyoma sem.... Egyből kaptam egy C-t, utána a sorozóorvos már rám sem nézett a szemem miatt pedig én E-t akartam :))))

Tanulság: ha van behívód, akkor is próbáld elérni az újrasorozást, és vigyél vmi kemény nehezen ellenőrizhető orvosi papírt, + egy kis ferdítés a tesztben, az öngyilkosságtól, depressziótól nagyon paráznak szerintem.... A vicc az volt, hogy a melletem lévő tajt paraszt gyereknek olyan papírja volt hogy csak néztem (pszihiátriai kezelés meg minden) de a teszthez nem volt agya és kapott egy A-t a majomja....

és a végső megoldás a megtagadás, én is gondolkodtam rajta, idáig még senki nem kapott letöltendőt, csak azért én meggondolnám, hogy most amikor egyre nagyobb arányban próbálnak kibújni a fiatalok, hiszen ki a f*sz akar utolsóként bevonulni, szerintem előbb utóbb valakin példát statuálnak. Ilyen ügyben amúgy az Alba kör még pár évvel ezelőtt ingyenes ügyvédet biztosított, meg nagy szakértelmet.

Ja és mégvalami: ha poliszolit kérsz, és elfogadják, aztán kitalálod, hogy időhúzás végett lemondod és így tovább, hát ezt nem lehet ha lemondasz a poliszoliról, akkor utána már nem kérheted többé, visznek és kész. Mondjuk azátfutási idő ki tudja mennyi, lehet az utolsó fél évben érdemes ezt megjátszani...

Remélem volt hasznos abban amit írtam, mindenkinek további jót..

Előzmény: Tiv (3981)