GURG Creative Commons License 1999.05.13 0 0 164
Kedves fereg6!

Igazad van abban, hogy vannak mas megoldasok is a revizion kivul, mert szerintem sem ez az egyetlen jarhato ut, es abban a megkozelitesben, ahogy vazoltad elgondolkodtato. Megpedig a kozvetito szerep leveresere gondoltam. Egy kicsit le is reagaltad helyettem, hogy egy kicsit tul idealista ez a megkozelites. Nem mondom azt, hogy legjobb fegyver a bizalmatlansag itt ebben a kerdesben, de mi a garancia arra, hogy Romania es Szlovakia boldogan fizet, ha mi sikeres kozvetito szerepet jatszunk az erdekukben. En nem tudom, csak remenykedem, hogy tudunk olyan - a magyar kisebbseg erdekeben - politikat muvelni az erintett orszagokkal, hogy tenylegesen az ott elo magyarok igenyeire szabva valosul meg, ami lehet egeszen radikalis erdek is. E melle pedig oda kell alllni. Erre garanciat szamomra pedig csak a mostani kormany ideologiaja tud biztositani, szoclib egyaltalan nem. Ami pedig a romaniai kormany magyar resztvetet illeti, ez alatt az idoszak alatt semmi komolyat nem ertek el, csak annyit, hogy par ember meggazdagodjon. Folyt. kov.

Előzmény: féreg6 (162)