Maminti Creative Commons License 2003.12.23 0 0 556
Mondom, direkt irtam a sok állitólagot, talánt, meg a többit. Egyrészt nem voltam ott (hálistennek), másrészt az infóimat a sajtóból és a netről szereztem, mondhatni nem hiteles forrásokból. :)) Egyébként egy újságiró ismerősöm mondta egyszer, hogy hirnek azt kell venni amit két egymástól független forrásból megerősitenek. A sajtó szinvonalát mutatja, hogy a hirek benne nagyjából annyit érnek, mint az a papir amire nyomtatták őket. (Bocsi minden becsületes, profi újságirótól.) Hogy kicsit tovább offoljak, amikor a visszamenőleges gyes kifizetések voltak napirenden, megjelent a játszótéren egy fiatal kiscsaj, hogy riportokat készitsen. Nem álltak vele persze szóba, amin ő jól felháborodott, hogy mégiscsak róluk szól az egész, miért nem érdekli őket (haha), azután még nekem kellett felvilágositanom őt arról, hogy egyáltalán milyen korosztály anyukáihoz lenne érdemes fordulni, mert nem mindenki érintett a dologban. Halvány fogalma sem volt az egész témáról, csak annyi, hogy valami van az anyákkal. És igy megy riportot csinálni... Én is elhajtottam volna.
Előzmény: Szunya (555)