req999 Creative Commons License 2003.12.21 0 0 131
Figyelj csak, én alkalmankénti 1500 HUF-ért megírom neked e-mailben, hogy nem vagyok megaatyaguruúristen, hanem csak olyan egyszerű ember, mint tevagyén, és közben érezheted, hogy én igazából csak szerénykedem [kacsint]. Ugyanezt alkalmankénti 3500 HUF lepengetése mellett akár naponta elbúgom neked telefonba, és 25000 HUF átalánydíjért hetente egyszer az általad meghatározott időpontban személyesen is fölkereslek 5 percre, ahol ugyanerről biztosítalak. Még akár a szülőcsatornáról is hallgatok a fennmaradó 4,5 percben, hogy lásd, mennyire a szívemen viselem, hogy "jót" cselekedjek.

Én sokkal átlagemberebb vagyok, mint A.J.Christian, és sokkal kevésbé kell elhinni azt, amit mondok vagy írok vagy állítok vagy kérdezek vagy gondolok vagy sejtek.

Biztos vagyok benne, hogy te is érzed már, hogy nálam (is) érdemes elköltened a pénzed.

A meghívás természetesen minden érdeklődőre vonatkozik. Nálam nincs "rossz" vagy "jó", bárki pénzét elfogadom. Részletekért a req999@scythe.hu e-mail címen lehet érdeklődni.

S végül elköszönésképp: Legyetek olyanok, amilyenek akartok, vagy amilyeneknek sikerül lennetek! [mosolyog, csettint]

Előzmény: brendi2 (130)