mos-oi Creative Commons License 2003.12.21 0 0 29
A műanyag ablakok nagyon jók, de arra vigyázzatok, NEHOGY az ABLAK CENTER TRADE-nél(XXI. és a VIII. ker. ) rendeljétek meg!!! Aug. 28-án ,megrendeltem tőlük 2 db ablak cseréjét, bontással, párkány cserével. Október közepére ígérték a beszerelést. Nov.4-én végre arról értesültem, hogy 5-én jönnek. Szabadságot vettem ki és vártam, vártam... Úgy jöttek, ahogy Ti. Majd végre nov. 17-én megérkeztek, és betették az ablakot. Csak a párkányt nem. Ma dec. 21-én még mindig nincs se kívül, se belül párkányom. Az ablak kivételnél letépték a külső párkányt is, pedig tudták, hogy nem fognak helyette semmit feltenni. Milliószor telefonáltam, semmi.1 hete megfenyegettem őket, hogy e hétvégére fejezzék be a munkát, mert különben feljelentem őket, de szarnak rá. Tudják, hogy nagyjából semmit nem tehetek ellenük, ezért minden 5letet szívesen fogadok. A Fogyasztóvédelemnél eljárást indíttattam ellenük, de nem hiszek benne, hogy valamit is érne. Leginkább csak azért írok, hogy más ne essen a csapdájukba!!! Szegény kolléganőm is tőlük rendelt, most együtt szívjuk a fogunkat. TEHÁT MESSZIRŐL KERÜLJÉTEL EL ŐKET!