hohocali Creative Commons License 2003.12.21 0 0 11
Nem dontottem meg el semmit, de jelenleg mar 95% hogy boyler lesz(pedig eloszor akartam atfolyost). Ennek oka az is, hogy mivel nincs gaz, a futes is elektromos lesz, es ketto egyutt nagyon sok ampert igenyelne.
A kerdest azert feszegetem, mert:
- nem akarok ugy donteni, hogy 1 vagy 2 ember azt mondja "hagyd a francba", es majd 5-6 ev mulva atkozom magam miert hallgattam rajuk,
- van egy mondas "az ember azt latja amit ismer", az itt elhangzott hozzaszolas kozul Vasti-e olyan, hogy sajat tapasztalatot ir le, a tobbi nem ill. hianyos ismereteket latok benne (csak csap helyere felszerelheto, nincs szabalyzos, kis teljesitmenyu, stb.)
- mielott barmit vasarolok, szeretem rendesen korul jarni a temat, ez mas eszkozokre is vonatkozik,
- lehet mas erdeklodo is beteved ide, es ne csak azt lassa : atfolyos - ne vegyel.

Tisztaban vagyok vele, hogy ha megkerdezek embereket (szemelyesen, nem neten) akkor 99% boylert vag ra a kerdesemre. De mikor emlitem nekik ezt, kiderul, nem is tudnak a letezeserol, de az elvet sokan jonak talaljak. Ezert vetettem fel a temat, hatha neten tobb ember van, aki hasznal ilyet.

Előzmény: Lacivill (10)