kristo4otds Creative Commons License 2003.12.19 0 0 102
Még egy kis offtopic story:
A nemfizetős biztosítók netovábbja az a hungária, ezt tapasztalatból mondom. Még 20 éves koromban megvettem életem első nyugati vardáját egy 79-es 1.6 os golf-ot. Még nem volt meg két hete, mikor battyogtam haza a munkából reggel egy kétirányú utcában, mikor a velem szemben haladó autó tulaja felnézett egy panellakás 8-ik emeletére, hogy otthon van e a haverja és ezzel a mozdulattal előrehajolt, áttért a szembesávba és telibeverte az autómat, ami felrepült a járdára. Szétvertem az arcom a kormányon, a gólyaláb befordult az első ajtó alá, sárvédő leszakadt akku kettétört, stb stb stb... Nem hívtunk rendőrt ez volt az első hiba. Ok, hungáriás betétlap, kijött a kárszakértő körbefotózta az autót, ezen nem volt mit szépíteni. Hónapokig vártam, hogy reagáljanak valamit, de nem történt semmi, reggelente melóból bejártam a központjukba érdeklődni, ahhol minden reggel vártam kb 1 órát, hogy megmondják, hogy még nincs semmi változás. Aztán egy szépnapon behívattak valami főmuftihoz aki közölte ,hogy mi biztosítási csalók vagyunk, mert a vétkesnek van már egy ügye a biztosítónál és nem fizetnek. Én csak bámultam és pislogtam, hogy mivan, majdnem ott maradtam??? Nem tettem semmit mert 20 évesen azt sem tudtam, hogy van erre érdekvédelmi képviselet, van ügyvéd meg ilyesmik, és nem kellett volna hagynom magam, de ezt akkor bebuktam. Ennyit a hungáriáról. Megfogadtam, hogy ott fogom őket szopatni meg lehúzni ahhol tudom. Most, hogy ezt leírtam mély indulatok ébredtek bennem megint.
Előzmény: Törölt nick (100)