Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.19 0 0 440
Egy utolsó megjegyzésképp, hadd adjak 1 jótanácsot: Kevesebb beírást, kevesebb kapálódzást... Aki tényleg ilyen magas szintjén áll a művészetnek, intelligenciának, életvitelnek stb. az nem próbálja ennyire kétségbeesetten bizonyítani az ő igazát, és ilyen kétségbeesetten harcolni valaki ellen, aki nem az ő álláspontján áll, nem vájkál aljas módon a magánéletében, nem tesz kétségbeesett kísérleteket a lejáratására, nem ad módot rá hogy nevetségessé váljon... Ez az ami komolytalanná, és hiteltelenné tesz téged, ez az amiért senki nem hisz neked, ez az amiért mindenki annak tart ami vagy: 1 magát sokkal-sokkal nagyobbnak, okosabbnak, szebbnek, erősebbnek, fensőbbségesnek képzelő, valójában a "szakma" peremein táncolni, élősködni próbáló, ágrólszakadt ripaccsá...

Továbbiakban nem fogok írni, de figyelemmel kísérem a topicot (ill. most már kísérjük nagyon de nagyon sokan), és biztos vagyok benne hogy még nagyon sok kellemes percet szerzel majd nekünk.

byeZ

u.i.: Az egész nagypofájú társaságnak: Manipulálhatóak, megtéveszthetőek vagytok, kipróbáltam 1 rém 1szerű trükkel, és elsőre bevált, magam sem számítottam ekkora sikerre, ti mint az index nagyágyúi, ezek után kutathattok miről is beszélek...

Előzmény: titanick (426)