titanick Creative Commons License 2003.12.18 0 0 426
Egy utcsó off:

szégyentelen gaztettet követtem el: az opel topicban felhívtam a kartársak figyelmét ender_wiggin gyalázkodásaira...rossz vagyok.

Bár amilyen butuska, maga is elkövette a hibát hogy beégette magát egy rossz helyre került hozzászólással...

krapulax, sok x-szel, köszönöm, nem kell a segítség, az elvtárs egyenlőre alkalmatlan a személyes találkozásra, nem felel meg a kapcsolatfelvétel kritériumainak, így várakozó álláspontra helyezkedtünk.

Na, ebből most már tényleg elég, várom a szabályoknak megfelelő levelet, esetleg a megszégyenülés felismerése esetén a bocsánatkéréssel összehozott visszavonulást a topicból, nár az tény hogy valóban kíváncsi vagyok egy akkora marhára, aki testi kontaktusra vágyik, mert szellemileg lealázzák, és csak trágárságba fulladva képes üvölteni, az érdemi vissazvonulás helyett...

ui: enderkém, a rednes polgárok napközben netezés helyett dolgoznak, így csak este érnek rá elmebeteg társaikkal foglalkozni. Nem véletlen a mobiltelefon sem, ugye...bár ha gondolod, felhívhatlak a munkahelyemről is, de ott már a vonalamat kapcsoló asszisztens köszönése is páni félelmet váltana ki belőled, így lehet hogy inkább kihagyom...várom az udvarias, tisztelettudó leveled(remélem nem ijedtél meg tőlem, nem venném a szívemre), ölel szeretettel

Nemeziszed:

titanick, akt.hm. :)

sekigahara: én repesve várom ide a beszámolód a filmről...hátha mégis teccik...:)

themanwho: akkor tán emeld a fényét a topicnak értelmes on hozzászólással...